MÖBLER / Möbler, övrigt / Sminkbord 5933227
nr 593 3227
Sminkbord
50-tal, längd: 95, djup: 45, höjd: 133
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2009
kl 17:04:27
200 kr
200 kr
250 kr